Tuğra Hukuk Bürosu Logosu

Hakkımızda

Tuğra hukuk Bürosu

Avukatlık mesleği, kutsal olan adaletin sağlanması ve hakkın korunması adına ilk basamaktır. Bir avukat sadece mesleki bilgi ile donanmakla kalmayıp bunun yanına ek olarak ekonomi, iktisat, iyi bir diksiyon, genel kültür ve sağlam bir ahlak gibi donanımlar da edinmelidir ki tam anlamıyla yeterli olsun. Her alanda donanımlı ve deneyimli uzman kadromuzla 30 yıldır hizmet vermekteyiz.

Kurucu Ortak

Tuğra Hukuk Hakkında

VİZYONUMUZ

Hukukla, adalet sistemiyle ve insan haklarının geliştirilmesi ve korunması ile ilgili konularda kamusal tartışmalara katılan; sadece ulusal değil, uluslararası nitelik taşıyan uyuşmazlıklarda da çözüm üreten, etkin, aktif, dinamik ve kapsayıcı çalışmalar yapmaktır.

Hizmet verdiğimiz her bir müvekkilimizin işlerini ince bir titizlik ve hassasiyet ile takip edip süreci özenli bir şekilde yürütmekteyiz. Tuğra Hukuk olarak dinamiklik,şeffaflık , yenilikçilik ve profesyonellik önceliğimizdir. 

Tuğra Hukuk, ulaşım,bankacılık,ziraat, enerji, tekstil, inşaat ve sağlık gibi pek çok üretim ve hizmet gösteren kişi ve kurumla birlikte çalışmakta ve hizmet vermektedir.

0
Avukat
0
Çalışan
0
Yıllık Deneyim

Ekibimiz

REcep bacıroğlu

Avukat

Kurucu Ortak ve Yönetici

Rıza Büyükata

Avukat & Arabulucu

Kurucu Ortak

Yeliz Darende

Avukat & Arabulucu

Kurucu Ortak

Mehmet İhsan Darende

Avukat

Kurucu Ortak

Tuğra Hukuk Bürosu Kastamonu’da kurulmuş olup ulaşım, bankacılık, sağlık, ziraat, enerji gibi pek çok alanda hizmet gösteren kişi ve kurumla birlikte çalışmaktadır.

Copyright © 2022 Tuğra Hukuk Bürosu